27 травня 2024 10:17

Сезон для Луніна ще не закінчено? Анчелотті дав попередження Куртуа перед фіналом ЛЧ

У суботу, 25 травня, "Реал" зіграв унічию (0:0) на "Сантьяго Бернабеу" в матчі заключного туру Ла Ліги проти "Бетіса".

На 39-й хвилині "вершкові" пропустили гол унаслідок невпевнених дій Тібо Куртуа в рамках воріт, однак після перегляду VAR його було скасовано.

У перерві до бельгійського голкіпера звернувся наставник мадридців Карло Анчелотті.

"Тібо, ти не можеш демонструвати таку невпевненість за сім днів до фіналу", - наводить слова італійця видання Real Madrid Exclusivo.

Раніше Marca повідомляла про те, що клубний сезон для українця Андрія Луніна вже завершено.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів між "Реалом" і дортмундською "Боруссією" відбудеться 1 червня, на лондонському стадіоні "Вемблі".