26 травня 2024 23:38

"Порту" в овертаймі обіграв "Спортінг" та завоював Кубок Португалії

Увечері 26 травня у Лісабоні відбувся фінал Кубка Португалії. Порту в овертаймі здолав Спортінг (2:1) та завоював трофей.

Чемпіони Португалії з Лісабона відкрили рахунок на 20-й хвилині зусиллями Джеррі Сен-Жюста. Незабаром Дракони зрівняли рахунок завдяки голу Еванілсона.

Сен-Жюст відправився відпочивати, отримавши червону картку на 29-й хвилині, і Спортінг надовго залишився у меншості.

Порту реалізував чисельну перевагу в овертаймі. Мехді Таремі з пенальті забив переможний гол на 100-й хвилині.

Коуч Порту Сержіу Консейсау у додатковий час отримав червону картку за суперечки з арбітром.

Порту виграв Кубок Португалії у 20-й раз, Спортінг має 17 таких трофеїв. А рекорд належить Бенфіці (26 титулів).