25 травня 2024 17:31

"Полісся" обіграло "Шахтар" і зіграє у Лізі конференцій

Сьогодні в рамках 30-го туру Української Прем'єр-ліги житомирське Полісся приймало донецький Шахтар. Поєдинок між цими командами завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

У суботу, 25 травня, відбувся поєдинок 30-го туру чемпіонату України, в якому Полісся зустрічалося із Шахтарем.

Команди провели рівний перший тайм, але господарям в ньому більше пощастило, адже вже на 27-й хвилині матчу житомирський клуб вийшов вперед після автоголу Педріньйо.

А вже через дві хвилини Ернандес після пасу Михайличенка подвоїв перевагу на користь Полісся.

Команди пішли відпочивати за рахунку 2:0 на користь господарів.

В другому таймі команди збавили обертів і це пішло на користь Поліссю, адже команді так було легше втримати свою перевагу в два м'ячі.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Полісся із рахунком 2:0.