24 травня 2024 15:52
1

"Рух" – "Динамо" 1:5. Першість U-19. Звіт про матч

У п'ятницю, 24-го травня, в рамках 30-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із львівським «Рухом».

Для того, щоб гарантувати чемпіонство у юнацькій першості, кияни мали б вигравати цей матч. Звісно, були й інші варіанти, але саме перемога знімала всі питання щодо першого місця.

Гості активно почали зустріч, провели декілька цікавих атак та відкрили рахунок вже на 9-й хвилині - після подачі кутового Лобко обрав оптимальну позицію у штрафному суперника та головою направив м'яч до сітки воріт.

Але вже за хвилину гравці «Руху» рахунок зрівняли. Суркіс витягнув м'яч після підступного удару у дальній кут, але ніхто не встиг закрити Коваля, який вдало зіграв на добиванні та вразив ворота ударом з гострого кута.

Після результативного початку зустрічі команди стали грати більш надійно у захисті та певний час не дозволяли одна одній створювати гольові моменти. Атаки були з обох сторін, але у завершальній стадії або надійно діяли захисники, або гравці групи атаки припускалися технічних помилок.

На 40-й хвилині динамівцям вдалася класична позиційна атака з переводом м'яча на фланг та наступним акцентованим прострілом, який у дотик замкнув все той же Лобко. Дубль динамівського форварда у першій половині зустрічі та настільки важлива перевага за підсумками тайму!

Після перерви підопічні Ігоря Костюка досить швидко розв'язали всі питання щодо переможця. На 58-й хвилині Осипенко чудовим ударом з кута штрафної забив третій гол і гра повністю перейшла під контроль киян.

Динамівці грамотно зіграли у захисті, не дозволили супернику створювати моменти та організували декілька небезпечних атак. В одній з них господарів від четвертого пропущеного голу врятувала стійка, але на 75-й хвилині Осипенко зробив дубль та довів рахунок до 4:1 на користь «Динамо».

На останній хвилині Герич, який з'явився на полі після довгої перерви, забив п'ятий м'яч, отже остаточний рахунок матчу «Рух» - «Динамо» – 1:5.

Впевнена перемога киян та заслужений тріумф у юнацькій першості! Вітаємо гравців, тренерський штаб та персонал команди U19 з перемогою у турнірі!