20 травня 2024 19:44

Юрий ВАКУЛКО: "Можливо, в другому таймі з "Динамо" трошки всі вже "наїлись"

Півзахисник криворізького "Кривбасу" Юрій Вакулко поділився думками про виїзний матч 29 туру УПЛ проти київського "Динамо" - 1:3.


- Матч не мав турнірного значення для обох команд, але вийшов дуже бойовим. Це було принципове протистояння для "Кривбасу"?

- Я б так не сказав, адже для нас важлива кожна гра. Ми розуміли, що матч нічого не вирішує. Хотіли вийти, показати хороший футбол, отримати задоволення від гри і перемогти. Але склалось, як склалось, на жаль. Багато вирішив початок, коли ми пропустили двічі. Це було не дуже добре для нас, але ми вирівняли гру, створили декілька класних моментів. В цілому ми непогано виглядали. Радий за молодих хлопців, які дебютували в УПЛ за "Кривбас". Можу їх тільки привітати.


- Чому в другій половині другого тайму суперник перехопив ініціативу?

- Можливо, трошки всі як-то кажуть вже "наїлись", все ж таки кінець сезону. По ходу гри "Динамо" перебудовувалось, тому в цілому було непросто.


- Згоден, що в цілому результат не по грі, адже "Кривбас", особливо, до 70 хвилини, створив більше гольових нагод?

- Результат дійсно не по грі. Тут більше питання до призначення пенальті. Мені здається, я ніколи не бачив, щоб призначали подібний 11-метровий за фол, якого не було. Можливо, якби не цей епізод, все склалось інакше. Що ж, трішки не пощастило цього разу.


Фото - ФК "Кривбасс"