П'ять голів від "Минаю" та "Колоса", дубль динамівця Михайленка за "Олександрію"
![](/images/store/galleries/0153/1970/post727098_32c24_content.jpg)
Ужгородський Минай приймав на своєму полі Колос із Ковалівки. Господарі мали кращу мотивацію перед грою, адже команді Любеновича потрібно було лише перемагати, щоб зберегти шанси залишитися в УПЛ.
Однак саме Колос повів у рахунку, але ще в першому таймі Минай зрівняв рахунок. Потім знову ковалівці забили та мали перевагу в один м’яч, яку згодом ужгородці відіграли через декілька хвилин. В кінцівці матчу Минай вирвав перемогу завдяки голу Вакули. Фінальний свисток зафіксував перемогу ужгородців.
УПЛ, 29-й тур
Минай – Колос – 3:2
Голи: Ременяк, 36, Кораблін, 67, Вакула, 81 – Ільїн, 2, Цуріков, 58
В той самий час ще один претендент на виліт Верес грав із Олександрією. Гра розпочалася невдало для господарів, адже команда Ротаня повела в рахунку, проте ще до перерви рівняни вийшли вперед. В другому таймі Олександрія знову забила та зробила рахунок рівним. Більше командие забивали.
УПЛ, 29-й тур
Верес – Олександрія – 2:2
Голи: Дахновський, 19, Морозко, 23 – Михайленко, 12, 79