17 травня 2024 17:49

Клопп про поразку у фіналі ЛЧ: "У гребаного Куртуа було 12 рук. "Ліверпуль" бив кожні 3 хвилини, "Реал" 23 рази був у неправильних позиціях – і ми їх не покарали"

Юрген Клопп згадав свої відчуття після поразки від "Реала" у фіналі ЛЧ.

У 2022 році «Ліверпуль» та «Реал» зустрілися у фінальному матчі Ліги чемпіонів, перемогу здобули мадридці з рахунком 1:0.

«Ми грали той матч і били по воротах кожні три хвилини, але їхній воротар мав 12 рук.

А потім вони забивають, і ми говоримо про одну помилку, коли могли краще зіграти у захисті.

Суперник 23 рази перебував у неправильних позиціях [у тому матчі], і ми їх не покарали. Це не говорить нічого про їхню оборону. Це все гребаний Тібо Куртуа.

Того вечора мені не хотілося знову йти тією дорогою і відчувати те, що зазвичай відчуваєш після таких поразок», – сказав головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп.