15 травня 2024 17:20

ЗМІ опублікували відео з місця замаху на словацького прем’єра

Фото - https://depositphotos.com/ua/


Словацьке видання Hospodarske Noviny опублікувало відео, на якому можна побачити перші миті після замаху на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо у містечку Гандлова.


Про це повідомляє "Європейська правда".


На відео видно групу людей, як цивільних, так і правоохоронців. Останні очевидно намагаються надати першу допомогу чоловікові, що лежить на землі – прем'єр-міністру Роберту Фіцо.
"На вулиці чекав натовп, і один з них почав стріляти. Його одразу ж втихомирили і затримали, охорона винесла прем'єра. За нашою інформацією, стрілець мав цілитися в самого прем'єр-міністра", – описує ситуацію позаштатний співробітник Hospodarske Noviny, який перебував на місці події.


Редактор HN Юрай Бури розповідає, що почув два постріли ззовні, в цей час він перебував усередині. Він каже, що поліція затримала стрільця, а потім зачистила площу в Гандловій.


У соцмережах також розповсюджують інше відео з місця події, на якому видно, як пораненого Фіцо ведуть до авто.Як повідомлялося, у прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо стріляли 15 травня після виїзного засідання уряду, його доставили в лікарню.


За словами свідків, які були на місці події, прем'єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю.


За даними ЗМІ, Фіцо поранили в груди і живіт, його стан важкий.