14 травня 2024 18:38

Завершення трьох серій "Динамо", 60-й реалізований пенальті у ворота киян - 12-й у ворота Бущана. 28-й тур Прем'єр-ліги мовою чисел та фактів

Статистичні факти 28-го туру VBET Ліги.

Шахтар 15-й (!) раз стає чемпіоном України.

Переможний серіал Шахтаря триває в Чемпіонаті 15 ігор.

1-а в Чемпіонатах вольова перемога Чорноморця над Металістом 1925 (у 6-й грі), ЛНЗ – над Колосом (у 2-й).

Минай стає автором 700-ї вольової перемоги в Чемпіонатах України.

1-а в Чемпіонатах велика перемога Миная над Ворсклою (у 7-й грі).

Рекордна, 314-а, поразка Ворскли в УПЛ, в тому числі 40-а – безвольна.

Перервалася рекордна в УПЛ гостьова гольова серія Динамо, яка тривала 37 ігор - 85 голів. Востаннє динамівці на полі суперника не забивали голів ще 5 травня 2021 року – з Маріуполем (0:0).

Завершилися і загальні серії Динамо в УПЛ, які тривали по 17 ігор: безпрограшна - 15 перемог і 2 нічиї та гольова – 44 голи.

480-й гостьовий матч Динамо в УПЛ: +321=98-61 м’ячі 947-364.

Завершилася безпрограшна домашня серія Кривбаса в Чемпіонаті, яка тривала 6 ігор: 4 перемоги та 2 нічиї.

Рух перервав гольові клубні рекордні серії в Чемпіонаті: загальну, яка тривала 11 матчів (17 голів) та гостьову – 7 ігор (11 голів).

Завершилася безвиграшна серія Олександрії в Чемпіонаті, яка тривала 7 ігор: 4 нічиї та 3 поразки.

Перервалася безпрограшна гостьова серія Дніпра-1 в УПЛ, яка тривала 8 ігор: 4 перемоги і 4 нічиї.

Завершилася пропускна гостьова серія Полісся в Чемпіонаті, яка тривала 5 ігор – 8 голів.

Завершилася програшна серія Чорноморця, яка тривала в УПЛ 5 ігор.

Оболонь не пропускає голів в УПЛ впродовж 295-ти хвилин.

Гольова клубна рекордна серія Миная в УПЛ триває 9 ігор (15 голів).

Повторюють клубні рекорди, забиваючи 3 голи в одній грі УПЛ, Минай та ЛНЗ.

Металіст 1925 утримує три своїх клубних рекордних серіали в УПЛ: безвиграшний гостьовий – з 13-ти ігор (3 нічиї та 10 поразок), загальний пропускний – з 21-го (47 голів) та гостьовий пропускний – з 13-ти (28 голів).

Зоря 150-й раз зіграла внічию в УПЛ, в тому числі 10-й – при Юрію Ковалю.

1-а в Чемпіонатах домашня нічия Зорі з Вересом (у 6-й грі).

Рух 40-й раз зіграв внічию в УПЛ.

40-й виїзний матч Металіста 1925 в УПЛ: +5=13-22 м’ячі 27-60.

5-й гол в УПЛ забиває Вадим Вітенчук (Минай), 1-й - Антон Глущенко (Ворскла, у 7-й грі), Денис Шостак (Олександрія, у 29-й).

У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Валерій Бондаренко (Колос). який раніше забивав у складі Олександрії.

Гольова серія Артура Ременяка (Минай) триває 3 гри – 3 голи.

200-й матч в складі Шахтаря у всіх турнірах провів Микола Матвієнко: 134-й – в УПЛ, 11 – в Кубку, 53 – у єврокубках та 2 – в Суперкубку.

50-й матч в УПЛ провів Владислав Шаповал (Чорноморець), Євгеній Морозко (Верес), 1-й – Владислав Крамар (Полісся).

Роман Григорчук в УПЛ з Чорноморцем провів 160-й матч: +57=40-63 м’ячі 181-196,а біля керма різних клубів - 90-й домашній: +37=25-28 м’ячі 112-99.

90-й матч Олега Дулуба біля керма різних українських клубів у всіх турнірах: 86-й – в УПЛ та 4 – в Кубку. Баланс усіх ігор: +27=30-33 м’ячі 88-113

Олександрія при Руслану Ротаню здобула 10-ту перемогу в Чемпіонатах.

Динамо при Олександру Шовковському зазнало 1-ї гостьової поразки в УПЛ - у 15-й грі.

100-й реалізований пенальті Шахтаря на своєму полі в Чемпіонатах – після 139-го удару.

70-й домашній пенальті Ворскли в Чемпіонатах – 19-й промах.

60-й реалізований пенальті у ворота Динамо в УПЛ – після 81-го удару.

20-й пенальті Миная в УПЛ – 14-й гол.

1-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Феліпе (Ворскла, у 33-й грі) і його удар парирував воротар.

4-й з 6-ти нереалізований пенальті в УПЛ у ворота Олександра Кемкіна (Минай).

3-й з 3-х реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Георгія Судакова (Шахтар), Вадима Вітенчука (Минай).

12-й з 15-ти реалізований пенальті в УПЛ у ворота Георгія Бущана (Динамо), 9-й з 11-ти - Павла Ісенка (Ворскла).

1-а в Чемпіонатах червона картка для Егіналду (Шахтар, у 14-й грі), Микити Безуглого (Металіст 1925, у 48-й).

2-й в УПЛ автогол Євгена Павлюка (Ворскла) і вдруге в нинішньому Чемпіонаті, 1-й – Олександра Чорноморця (Колос, у 93-й грі), Романа Вантуха (Зоря, у 98-й).

1-й в УПЛ «самостріл» суперників Миная (у 102-й грі), ЛНЗ (у 28-й).

Найбільш коректна команда Чемпіонату: Кривбас (45 жовтих + 5 червоних) – 55 очок, найбільш недисциплінована: Полісся (70+9) – по 88 очок.

Найпопулярніший рахунок нинішнього Чемпіонату – 1:0 (у 47-ми матчах).