14 травня 2024 10:02

Ротань розставив всі крапки і відверто сказав, чому "Дніпро" програв "Севільї" фінал Ліги Європи: зізнання легенди

У сезоні 2014/15 Дніпро під керівництвом Мирона Маркевича дійшов до фіналу Ліги Європи, де із рахунком 2:3 поступився іспанській Севільї.

Капітан тієї команди Руслан Ротань дав ексклюзивне інтерв'ю сайту «Український футбол», в якому висловився стосовно даного матчу.

«Не думаю, що перегоріли. У фіналі – хто менше помилок робить, той і перемагає У першому таймі все йшло по нашому сценарію, коли ми вигравали 1:0, все було у наших руках.

Потім допустили пару помилок і Севілья вийшла уперед, але ми все одно виправили помилки. У другому таймі у перші хвилин 15 у мене було відчуття, що ми переможемо».

Нинішній головний тренер Олександрії зазначив, що у другому таймі того фіналу все змінилося.

«У суперників нічого не виходило, але знову, на жаль, помилилися. Не вибили м’яч з карного майданчика, відскок – пропущений гол.

Після цього вже у нас перестало щось виходити, там ще була травма Матеуса і догравали у меншості. Другий тайм був уже не за нашим сценарієм», – сказав Ротань для «УФ».