28 квітня 2024 21:02

Максим ШАЦЬКИХ: "На Супрягу не схоже, коли він віддав гольову передачу на Ваната. Молодець, росте хлопець"

Легендарний нападник «Динамо», а нині головний тренер «Пахтакора» Максим Шацьких прокоментував для «Динамоманії» перемогу киян над «Дніпром-1» (2:1).


«Вирвали перемогу наприкінці в такому матчі, ще й у меншості – молодці. Те, що я бачив, мені, в принципі, сподобалося. Але знаєте, в таких іграх краса відходить на другий план, а головне – результат. Тим паче зараз, коли ближче до кінцівки, кожне очко на вагу золота. «Динамо» бореться за чемпіонство, тому, думаю, ці два очки дуже дорогого вартують.


Переможний гол «Динамо»? На Супрягу не схоже, що він віддав передачу в цьому моменті. Молодець, росте хлопець. Якби це було раніше, то чи пробивав би він сам? Скоріш за все, так. Молодець, побачив Ваната в кращій позиції та віддав гольовий пас. Неважливо, хто заб’є, важливо – перемога.


Чи заслужив Супряга на шанс? Скільки б часу тобі не давали, навіть за цей короткий період потрібно старатися щось демонструвати і старатися приносити користь своїй команді. Заслужив чи не заслужив – я думаю, що в нього буде можливість вийти і у стартовому складі. Це вже залежить він тренерського штабу. Але найголовніше, повторюся, потрібно якомога більше приносити користі. Неважливо, скільки би у тебе не було часу – 5 хвилин чи 20 – потрібно показувати свій особистий рівень.


Звичайно, ця перемога дасть «Динамо» емоційний заряд перед наступними матчами. Будь-яка звитяга, особливо на останніх секундах – це лише позитивні емоції. Значно легше готуватися до наступної гри, коли в тебе все добре, коли перемога за перемогою, ніж коли ти після поразки і тобі важко морально. Але, все-таки, я думаю, що одним з найважливіших матчів буде гра між «Динамо» та «Шахтарем». Скоріш за все, там і буде все вирішуватися», – сказав Шацьких.