24 квітня 2024 12:45

Журналіст: "Якщо "Евертон" вилетить, інша команда АПЛ захоче підписати Миколенка"

Тribuna.com запитала британських журналістів та експертів, хто з українських легіонерів найкраще проводить цей сезон в порівнянні з рівнем очікувань. Це відповідь журналіста, який працює для The Guardian, Football Ramble, Talksport, Stan Sport Football, Енді Брасселла.


«Ілля Забарний дуже добре адаптувався і особливо добре впорався з тим, що «Борнмут» перелаштувався на абсолютно нові ідеї під керівництвом Андоні Іраоли. Це не найпростіше завдання для захисника, коли навіть важко буває звикнути до гри в захисті в АПЛ. Оцінка – 7,5/10.


Єгор Ярмолюк добре виглядає в матчах за «Брентфорд». Не очікував від нього такого стрімкого прогресу, але він справляє враження своєю грою за команду, яка бореться у нижній частині турнірної таблиці. Оцінка – 7/10.


Віталій Миколенко – один з найпомітніших виконавців у багатостраждальному «Евертоні». Якщо трапиться найгірше і «іриски» вилетять, то я впевнений, що інша команда АПЛ захоче його підписати. Оцінка – 7/10.


У «Челсі» Мудрик пройшов крутий період навчання. Вони були досить нестабільними та непослідовними, але у своїй найкращій формі Михайло був справді хорошим. Все ще намагається тримати рівень щотижня, але це безсумнівне покращення в порівнянні з минулим сезоном. Оцінка – 6,5/10.


Олександр Зінченко був справді цінним для «Арсенала» з моменту свого переходу. І зараз він все ще має вплив на команду, але більшу частину сезону він боровся за свою найкращу форму. Оцінка – 6/10», - сказав Брасселл.