24 квітня 2024 08:29

Мікель Артета – про 5:0 над "Челсі": "Дуже задоволений перемогою, кількістю моментів і забитих м'ячів"

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував перемогу над «Челсі» (5:0) у перенесеному матчі 29-го туру АПЛ.

«Дуже задоволений перемогою, кількістю моментів і забитих м'ячів. Матч без пропущених мʼячів також свідчить про стабільність. Ми були недостатньо дисципліновані в деяких моментах у першому таймі, і нам потрібно було бути більш дисциплінованими, і ми зробили це в другому таймі.

Це велике лондонське дербі, і ми знаємо, що воно означає для вболівальників. Ми будемо насолоджуватися (перемогою), відпочинемо і будемо готуватися до наступного матчу.

Мені б хотілося, щоб гравці могли дати собі раду в роздягальні. Ви повинні залишити їм трохи простору. Вони знають, за що вони грають. Це те, що тримає команду разом. Моя роль полягає в тому, щоб вимагати від них, а також в потрібний момент змусити їх повірити, що вони можуть це зробити.

У нас попереду багато ігор. Насолодімося сьогоднішнім вечором і повернемося до роботи», – сказав Артета.