22 квітня 2024 17:40
1

СБУ: Настоятель храму УПЦ МП на Хмельниччині вихваляв Путіна

Фото - https://depositphotos.com/ua/


На Хмельниччині правоохоронці викрили настоятеля храму Шепетівської єпархії УПЦ МП, який розпалював релігійну ненависть та виправдовував війну Росії проти України.


Джерело: Служба безпеки України

Деталі: Повідомляється, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну клірик проводив літургії, під час яких вихваляв Путіна та звинувачував у війні українську владу.

Також протоієрей поширював на власній сторінці "Вконтакте" російські фейки про війну в Україні та міжконфесійні відносини у країні.

За даними слідства, війну Росії проти України чоловік називав "громадянським конфліктом" та ображав парафіян інших релігійних громад. Ініційована Службою безпеки експертиза підтвердила факти злочинних дій клірика.

Правоохоронці повідомили клірику підозру у порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками, а також у виправдовуванні збройної агресії РФ проти України. Триває розслідування. Зловмиснику загрожує до 5 років тюрми.
Бывший администратор группы «Синий кит» Александр Глазов, который массово склонял детей к суициду, подписал контракт с ЧВК «Вагнер» и вышел из тюрьмы по УДО. В октябре он провел в средней школе № 1 в Котельниках урок «С чего начинается патриотизм?».