21 квітня 2024 22:38

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: "Буває, гравці "Динамо" незадоволені, коли не потрапляють у старт. Але це добре"

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував перемогу над «Поліссям» (3:0) у 25-му турі УПЛ.


– Сподобалася гра вашої команди?


– Багато моментів є, на яких хочу зосередити свою увагу стосовно того, як гравці виконували наші домовленості. Можна сказати, що в цілому гра вдалася нам.

Хоча було непросто, ми знаємо, як організовано й сміливо грає наш суперник, але при тому ми готувалися, ми розбирали детально гру і намагалися зробити все можливе для того, щоб нівелювати сильні сторони та використати ті моменти, які ми помітили в грі нашого сьогоднішнього суперника.

– Сьогодні зі старту Тарас Михавко зіграв. В останніх поєдинках ми бачили різні пари центральних захисників. Ви загалом уже визначилися, хто є основною парою в «Динамо»?

– Я вже вам казав і повторю ще раз: у нас 24 польові гравці та 4 воротарі. І кожен з них має можливість вийти в стартовому складі, кожен з них готується. Ми не відрізняємо.

Стартовий склад визначається безпосередньо напередодні гри в залежності від того, в якому стані перебувають хлопці, хто як себе проявляє і як готується.

Ситуації бувають різні. У будь-який момент кожен має можливість вийти на футбольне поле і кожен має бути готовий до цього. Вони це доводять у тренувальному процесі, і я задоволений тим, як відповідально гравці ставляться до тренувального процесу.

Мені подобається бажання, і вони десь незадоволені тим, що їх міняють, незадоволені бувають, коли не потрапляють у стартовий склад. Але це нормально, це добре, тому що вони прагнуть грати, прагнуть перемагати. Це нормальний процес. На жаль, вийти в стартовому складі можуть тільки 11 гравців.


Щодо безпосередньо Тараса. Він готувався. На жаль, після того, як він повернувся зі збірної, у нього було ушкодження, йому треба було відновитися. Ми дали йому можливість зіграти з U-19 для того, щоб він отримав упевненість.

Сьогодні ми вирішили, що він готовий, і він вийшов у стартовому складі. Тому все нормально, це нормальний процес. Кожна гра для нас, як вирішальна. Йдемо далі.

– Сьогодні Бражко знову поза заявкою. Ми вже знаємо, що був певний вірус у команді. Він продовжує відновлюватися?

– Він відновлюється, він ще навіть не приступив до тренувань. Завтра у команди буде вихідний, сподіваюся, що з вівторка він почне працювати з нами. Можливо, індивідуально, можливо, вже в групі, – сказав Шовковський.