21 квітня 2024 22:15
5

Ігор СУРКІС: "У першу чергу я дивлюся на те, як команда прогресує"

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від перемоги «біло-синіх» над «Поліссям» (3:0) у рамках 25-го туру УПЛ.


- Вам важлива сьогоднішня перемога, або ви більше дивитеся на відставання від «Шахтаря» в таблиці?

- У першу чергу я дивлюся на те, як команда прогресує. У нас грають молоді хлопці, які прогресують. Сьогодні на матч приїхав Мірча Луческу, і мені була цікава його думка. Він сказав, що команда явно прогресує. Головне, щоб вони грали, зростали, а в турнірну таблицю будемо дивитися наприкінці чемпіонату.

- Напевно, приїзд Луческу є однією з головних новин матчу. Як це відбулося?

- Йому цікаво було, адже багатьом цим футболістам він відкрив дорогу у великий футбол. І зараз вони грають на тому рівні, на якому, можливо, він хотів, щоб вони були. Але у футболі так, що коли є результат – добре, коли його немає – щось треба змінювати. Луческу зробив той крок сам, розуміючи, що він має піти, аби команда прогресувала. Він дуже розумна людина, багато років у футболі, і я дуже вдячний йому, що він так вчинив. І за всі ті роки, що він працював у «Динамо».

- Луческу не дуже полюбляє говорити на такі теми, можливо ви скажете за нього: хто найбільше сподобався у сьогоднішньому матчі?

- Йому дуже сподобався сьогодні Шапаренко, також Михавко, Попов. Він не виокремлював нікого, але я все одно спитав його думку про футболістів. Дуже додав Ванат, Ярмоленко є Ярмоленко – його присутність на полі багато значить для нашої команди, і він буде лише додавати.

- Стосовно Шапаренка. Якось ви обмовилися, що його вартість – 300 млн. Це був жарт якийсь?

- Це був не жарт. Я прочитав, що Судаков коштує 150 млн, тому я й сказав, що коли Шапаренко набере свої кондиції, то буде коштувати 300 млн.

- Сьогодні ми побачили шикарний м’яч від Шапаренка. Можна сказати, що він вийшов на свій пік форми?

- От ще трохи – й буде на піку форми.

- Це була не перша ваша зустріч із Луческу після того, як він пішов із команди?

- Ми з ним уже зустрічалися, він приїжджав на збори. Він дуже цікавиться командою, і ми розлучилися з ним у хороших відносинах.

- Порівняно з матчем проти «Минаю» команда виглядала впевненіше. Це вас радує?

- Сьогодні суперник був такий, на якого потрібно було серйозніше налаштовуватися. Хлопці підійшли до поєдинку з повною відповідальністю.

- Чи не було хвилювання перед звітним поєдинком, враховуючи поразку в першому колі в Житомирі?

- У мене не буває хвилювання. Я розумію, що сьогодні була гра з «Поліссям», за тиждень – у Дніпрі. Я у футболі вже 30 років, тому, як казав Валерій Лобановський, не маю відрізняти перемоги від поразок.
От в кінці чемпіонату і єврокубках побачимо як вони прогресують,а так чергове блабла,про 300 мільйонів і молоду команду.
Сховати
Мисливець, а що він повинен сказати?
Що все погано?
загалом це слова з "Бить знаменитим не красиво" Бориса Пастернака.

І забагато хороших оцінок при мінус чотирьох від Шахтаря і вельми складному календарі на фініші. Чемпіонство ми вже майже програли, ще одна осічка поставить крапку в цих перегонах.
Сховати
І нащо цей песимізм?
Я гадаю ви ж не Віталік Клічко ви не можете в завтра дивитись)))???
Календар у всих непростий, хто менше зробить помилок той і чемпіон.
Сховати
Юрий, це ж обєктивна реальність. Про який прогрес команди мова, якщо Динамо впало вже на 67 позицію в таблиці коефіціентів УЕФА, нижче Боде-Глімта, Мельде, Слована Братислава. Ми десяткі років не були настільки слабі, з середини 90х.
Якщо ми подивимось на наші командні показники в еврокубках сотанні роки, ми дуже просіли в працездатності, порівняно з часами Реброва ми робимо на 190-200 передач менше за гру. Тобто модельні характеристики також як і в таблиці коефіціентів скочуються до рівня абсолютно непримітних команд.
А наш сліпий президент, який два роки ховався і від сорому не давав інтервью, після перемоги над розібраним слабеньким Поліссям розхорохорився і почав розповідати чергові казки про прогрес.