16 квітня 2024 17:55

Керівництво УАФ, НОК та НАДЦ обговорило підготовку олімпійської збірної України з футболу до ОІ-2024 в Парижі

Керівництво Української асоціації футболу, Національного олімпійського комітету України та Національного антидопінгового центру обговорило основні питання підготовки олімпійської збірної України з футболу до Ігор-2024.


До відкриття Олімпійських ігор 2024 року в Парижі залишається 101 день. Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт організував важливу зустріч щодо підготовки до ОІ-2024. У ній взяли участь президент УАФ Андрій Шевченко, віцепрезидент УАФ Олександр Шевченко та генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко.


Керівництво НОК, УАФ та НАДЦ обговорило основні питання підготовки до Ігор, особливості формування складу збірної України з футболу й співпраці з футбольними клубами країни, проведення навчально-тренувальних зборів, дотримання антидопінгових правил та логістично-транспортне забезпечення команди.

Під час зустрічі УАФ та НОК підписали меморандум про співпрацю.

Відзначимо, що минулого літа, перемігши Францію (3:1) у чвертьфіналі Євро-2023 (U-21) і здобувши путівку до півфіналу, молодіжна збірна України досягла історичного успіху — виборола для країни право вперше виступити на футбольному турнірі Олімпіади.

За результатами жеребкування підопічні Руслана Ротаня потрапили до групи В разом зі збірними Аргентини, Марокко та третьою командою Азії.


Фото - УАФ