16 квітня 2024 13:40

Сергiй СИДОРЧУК: "Коли я був підлітком, подавав м’ячі у Запоріжжі. Бувало, з хлопцями трішки тягнули час або, навпаки, діяли швидше, коли було треба"

Колишній капітан "Динамо" Сергій Сидорчук у своєму Instagram висловився про болбої.


"Напевно, ви чули історію, як болбой на матчі Тотенхема дуже швидко подав м’яча Сержу Ор’є. Пройшла атака, яка завершилась голом.

Певно, це один з моментів, які посприяли обговоренню щодо зміни правил роботи болбоїв в АПЛ, щоб прибрати їхній вплив на гру. Як ви вважаєте, це є додатковою перевагою домашнього матчу?

Висловлю свою думку, як людина, що знаходиться всередині цього процесу. У матчах, в яких я грав, не було подібних епізодів. Частіше буває, що на виїзних матчах хлопці навпаки затягують час для своїх команд і це трохи дратує. Ти хочеш швидко ввести м’яч у гру, а цьому заважають.

Коли я був підлітком, теж подавав м’ячі у Запоріжжі. Бувало, з хлопцями трішки тягнули час або, навпаки, діяли швидше, коли було треба.


Взагалі, у моєму дитинстві бути болбоєм - це бути начебто учасником гри. Ми були на всіх домашніх матчах «Металургу», бачили зблизька професійний футбол: нюанси розминки до гри та у перерві, як працюють воротарі, у яких бутсах та з якими щитками грають.


Здається, це дрібниця, але саме з таких дрібниць і складаються матчі та здобуваються результати".