13 квітня 2024 22:34

Анчелотті про матч з "Манчестер Сіті": "Важливо уникати втрат, "Реалу" важко повертати м'яч"

Головний тренер Реала Карло Анчелотті підбив підсумки матчу з Мальоркою (1:0) у Ла Лізі.

"Мати перевагу перед недільним матчем із Барселоною дуже важливо, такою була наша мета. Перемагати в гостях у Мальорки завжди складно.

Команда в цьому чемпіонаті виступає дуже надійно і стабільно. Не завжди виходить грати добре, але ця команда завжди бореться.

Сьогодні був дуже складний матч, Мурікі дуже добре грає головою. Я вважав за краще не випускати Мілітао в старті, подумав, що краще виділити йому більше хвилин у другому таймі.

У матчі з Манчестер Сіті важливо уникати втрат, тому що нам важко повертати собі м'яч. Але і нашим суперникам складно відбирати м'яч у нас", — сказав головний тренер Реала.

У наступному турі Мальорка гостюватиме в андалузької Севільї, тоді як мадридський Реал прийматиме каталонську Барселону у Ла Лізі.