13 квітня 2024 20:32

ДЮФЛУ U-16/U-14. "Динамо" двічі зіграло проти "Шахтаря"

У суботу, 13 квітня, відбулися матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) між «Динамо» та «Шахтарем» у вікових групах U14 та U16.

Гравці команди U16 (тренери - Євген Ястребинський та Роман Шпиця), на жаль, поступилися із рахунком 0:2. Динамівці програли перший тайм 0:1, але мали надію на другу половину гри, проте швидкий пропущенний гол після перерви (через шість хвилин після поновлення гри) зіграв вирішальну роль.

Вихованці «Динамо» 2010 року народження (тренери - Сергій Бондар та Олександр Стужук) також не змогли перемогти, проте й не програли. Важкий та емоційний матч закінчився нічиєю без забитих голів.