13 квітня 2024 11:22

"Пiрiн" Олександра Бабича сенсаційно переміг на виїзді софійський ЦСКА

У 29-му турі чемпіонату Болгарії "Пирин", який очолює українець Олександр Бабич, сенсаційно переміг на виїзді одного із ледерів - софійський ЦСКА (2:1).

На 15-й хвилині гості відкрили рахунок завдяки влучному удару Віталійса Ягодінскіса, який відомий тим, що перебував свого часу у системі київського "Динамо" та грав за "Говерлу".

Згодом ЦСКА зумів відігратися, на 26-й хвилині Фернандо Каранга зрівняв рахунок - 1:1.

А переможний гол підопічні Бабича забили у другому таймі. 21-річний нападник Іван Тасев приніс перемогу своїй команді, порадувавши українского спеціаліста.

Зазначимо, що "Пирин" піднявся на 13-ту сходинку в турнірній таблиці, набравши 29 очок. ЦСКА - на другій позиції (60). Лідирує "Лудогорець", маючи у своєму активі 69 пунктів.

Додамо, що "Пирин" вперше у своїй історії обіграв софійський ЦСКА (21 матч, 1 перемога Пирина", 8 нічиїх та 12 вікторій ЦСКА).