7 квітня 2024 20:02

"Шахтар" із дублем Бондаренка обіграв "Рух"

У матчі 23-го туру Української Прем'єр-ліги донецький Шахтар приймав львівський Рух. Поєдинок між цими командами закінчився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Сьогодні, 7 квітня, Шахтар приймав львівський Рух, який не знає смаку поразок вже у семи поєдинках поспіль.

Донецький клуб видав чудові перші 20 хвилин поєдинку, адже зумів відзначитися двічі. Спочатку Шахтар розіграв чудову комбінацію, яка вивела Артема Бондаренка на ударну позицію, з якої півзахисник не схибив.

Згодом той самий Бондаренко протягнув м'яч ледь не з центру поля до штрафного майданчика львівського колективу і чудовим дальнім ударом поклав м'яч у кут воріт Руха.

Однак підопічні Пономарьова відквитали один м'яч ще до перерви. Легіонер Руха Таллес завдав неймовірної краси удару із кута штрафного майданчика Шахтаря та влучив у дальню дев'ятку.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1.

В середині другого тайму Шахтар збільшив свою перевагу. Олександр Зубков використав свій момент та холоднокровно відправив м'яч у ворота Руха.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря.