6 квітня 2024 21:39

"Арсенал" із Зінченком розгромив "Брайтон"

У суботу, 6 квітня, відбувся матч 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрілися «Брайтон» і «Арсенал».

Гра пройшла в Брайтоні на стадіоні «Амекс». «Каноніри» перемогли з рахунком 3:0.

Відкрив рахунок у матчі Букайо Сака, реалізувавши пенальті на 33-й хвилині, а подвоїв перевагу «Арсенала» Кай Хаверц на 62-й хвилині, а до розгромного рахунок у матчі довів Леандро Троссард.

Український фулбек «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у старті та відіграв 72 хвилини.

«Арсенал» вийшов у лідери АПЛ, маючи в активі 71 очко, «каноніри» випереджають на один бал «Манчестер Сіті» і «Ліверпуль», який завтра зіграє проти «Манчестер Юнайтед».