2 квітня 2024 17:16

Підготовка динамівців до матчу із "Зорею" на клубній базі: тренерський штаб провів цікаву вправу

Найближчого четверга «Динамо» проведе перенесений матч 6 туру VBET Ліги проти луганської «Зорі». Цей поєдинок номінально буде виїзним для нашої команди, але пройде у Києві на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.


Підопічні Олександра Шовковського після минулої гри, яка відбулася у неділю у Полтаві проти «Ворскли», традиційно готуються до найближчого поєдинку на своїй клубній базі у Віті-Литовській. З понеділка «біло-сині» працюють у режимі одноразових тренувань.


Через напружений календар ігор (динамівцям доведеться зіграти три матчі за 8 днів) заняття у команди дещо полегшені, з акцентом на роботу з м’ячем. У вівторок тренування розпочалося з теорії, після чого гравці вийшли на поле. Частина, яка проходила надворі, тривала близько півтори години. Зазначимо, що до роботи з основним складом були залучені кілька футболістів юнацької команди «Динамо».


Спочатку Олександр Шовковський зібрав гравців у півколо та озвучив план роботи. Тренування, як зазвичай, розпочалося із нетривалої пробіжки та розминки.


Тренерський штаб запропонував гравцям вправу, за умовами якої можна було торкатися м’яча лише головою, як і забивати. А після п’яти точних передач гол рахувався за два. Футболісти взялися до справи з особливим азартом, завзяттям та задоволенням. Кожен забитий м’яч супроводжувався емоційними вигуками та схвальними коментарями. Гра вийшла напруженою, у якийсь момент рахунок був 3:3, що робило вправу ще цікавішою.

Далі футболісти поділилися на кілька груп, щоб награвати різні комбінації, працювати над володінням м’яча, передачами, а також підключеннями до атак з глибини поля. Приділили увагу і тактичним схемам, зокрема, діям в атаці та обороні.


Завершилося тренування відпрацюванням завершення атак, зокрема передач на фланг та наступних навісів до штрафного майданчика.


У середу зранку на гравців чекає теоретичне заняття, обід та відпочинок, після яких наша команда проведе вечірнє тренування та напередодні поєдинку залишиться ночувати на базі.


Як і перед попереднім матчем, у день гри після сніданку футболісти зберуться на передматчеву настанову на гру та виїдуть на стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського, де пройде поєдинок. Нагадаємо, матч «Зоря» - «Динамо» розпочнеться о 15:30.


Фото: ФК "Динамо"