1 квітня 2024 17:03

Мюллер – про поразку від "Боруссії": "Трохи завадило те, що "Баєр" знову забив переможний гол на останніх хвилинах"

Півзахисник «Баварії» Томас Мюллер прокоментував поразку від дортмундської «Боруссії» у рамках 27-го туру чемпіонату Німеччини – 0:2.

«Ми дуже розчаровані нашим виступом, міжнародна пауза не пішла нам на користь.

Також трохи завадило те, що «Баєр» знову забив переможний гол на останніх хвилинах, але це не виправдання. У нашій грі також є проблеми. Ми показали млявий футбол, були недостатньо ефективними. Ми могли забити у вирішальні моменти.

«Боруссія» грала у пристойний футбол протягом 90 хвилин, але не зробила нічого незвичайного. Вони заслужили на перемогу. Ми сподівалися, що сьогоднішній день стане поштовхом для наступних ігор, але у першому таймі грали занадто дико, мало чого показували індивідуально.

Нам потрібно повернутися в течію, сьогоднішня гра розчарувала нас», – сказав Мюллер.