23 березня 2024 17:08

"Чорноморець" не без зусиль переміг аматорів

Слідуючи режиму із тижневим ігровим циклом, тренерський штаб одеського "Чорноморця" заздалегідь домовився про спаринг із земляками з "Титану". У грі з одеським аматорським колективом, який прагне у найближчому майбутньому набути професіонального статусу, "моряки" здобули перемогу точнісінько з тим же рахунком, що і два тижні тому у попередній контрольній грі з командою Юрія Куліша - 3:2.


Цього разу події у матчі складались таким чином: рахунок на 24-й хвилині відкрив найкращий бомбардир "Чорноморця" у поточному чемпіонаті Андрій Штогрін, а на 27-й його подвоїв Олександр Васильєв.


Голів у першому таймі більше не було, хоча кілька нагод для того, щоб його змінити, було. А от після перерви футболісти "Титану" спробували знайти найкоротші шляхи до воріт суперника, і це їм врешті-решт вдалося. На 61-й хвилині півзахисник Анатолій Гнатюк зумів завдати результативного удару, скоротивши рахунок у грі. Щоправда, ненадовго. Буквально через одну хвилину Орест Кузик забив третій м'яч "моряків" у цьому матчі.


Слід віддати належне "Титану", який наполегливо прагнув змінити ситуацію на полі. Однак у суперництві зі старшими за рангом аматорам доводилось нелегко. І все ж рахунок вони змінили, коли за порушення правил у штрафному майданчику "Чорноморця" арбітр призначив пенальті. Станіслав Урсолов, який взявся його виконувати, зумів виграти дуель у Данила Варакути. Він же незадовго до фінального свистка міг встановити рівновагу у поєдинку, однак м'яч після його удару влучив у штангу.