15 березня 2024 17:03

"Карпати" та "Шахтар" зіграли внічию

Сьогодні, 15 березня 2024 року, відбувся товариський матч між львівськими «Карпатами» та донецьким «Шахтарем». Поєдинок завершився з рахунком 2:2.

Несподівано, але першим забив саме лідер першої ліги, коли на 1-й хвилині голом відзначився Ян Костенко.

Після цього «гірники» перехопили ініціативу і до кінця тайму вже вийшли вперед. Обидва голи забив нападник Лассіна Траоре: спочатку з передачі 18-річного Віктора Цуканова, а потім після пасу Невертона.

Проте здобути перемогу «Шахтарю» не вдалося, адже на 76-й хвилині перший гол у складі львів'ян забив Аріельсон, реалізувавши одинадцятиметровий удар.