3 березня 2024 17:05

"Борнмут" з Забарним здолав опір одного з аутсайдерів АПЛ

У першому недільному поєдинку англійської Прем’єр-ліги Борнмут на виїзді завдав поразки Бернлі (2:0). Український бек «вишень» Ілля Забарний відіграв весь поєдинок на «Терф Мур».

З таким дірявим захистом Бернлі дійсно немає чого робити в АПЛ. Вкотре доведено Борнмутом.

Гол нападника «вишень» Джастіна Клюйверта, за всієї поваги до сина голландської легенди Патріка Клюйверта, став апогеєм низки невдалих дій гравців Бернлі.

Атаку Борнмута розпочав їх воротар Нету, а в завершальній стадії Льюїс Кук класним розрізним пасом знайшов у штрафному майданчику Клюйверта і Джастін своїм шансом скористався на всі сто відсотків.

Другий тайм поєдинку на «Терф Мур» місцевих глядачів голами не потішив, хоча кілька непоганих нагод гравці домашньої команди мали, але...

В кінці матчу Бернлі загрався у позиційній атаці, яку перервав Забарний і тим самим розпочав контратаку своєї команди, яку розкішним обвідним ударом завершив Антуан Семеніо.

Після перемоги над Бернлі команда Андоні Іраоли свої турнірні позиції не покращали так і лишившись на 13-му місці.

Бернлі міцно засів у підвалинах: 13 залікових балів, 19-та, передостання сходинка.