1 березня 2024 23:22

П'ятьох в'єтнамських футболістів довічно дискваліфікували за договірні матчі

П'яти в'єтнамським футболістам висунуто звинувачення у справі про договірні матчі. Про це повідомляє vietexplorer.com.


Федерація футболу В'єтнаму вже дискваліфікувала гравців довічно, але також загрожує тюремний термін.

У четвер у провінції Ба Ріа-Вунгтау, розташованій на півдні В'єтнаму, влада подала до суду на п'ять футболістів однієї команди. Цим гравцям наразі висунуто звинувачення у причетності до договірних матчів у внутрішньому турнірі другого дивізіону.

У другій лізі В'єтнаму вибухнув скандал, коли п'ять гравців клубу "Ба Ріа Вунг Тау" зіткнулися зі звинуваченнями у договірних матчах. Інцидент стався під час матчу проти СХБ Дананг 24 грудня 2023 року. У ньому фігурують воротар Нгуєн Сон Хай, півзахисник Ле Банг Гіа Хуй, нападник Нгуєн Куанг Хуй, центральний захисник Чан Кі Ань і нападник Фам Ван Фонг. Очевидно, вони робили ставки на перемогу суперників через сайти футбольних ставок. Незважаючи на те, що спочатку "Ба Ріа Вунг Тау" вів 1:0, зрештою програв 1:3, пропустивши три голи на останніх хвилинах.

Полковник Буй Ван Тао, директор департаменту громадської безпеки Ба-Ріа-Вунгтау, підтвердив, що розслідування триває. Гравців відпустили під заставу, доки триває розслідування. У відповідь на інцидент президент футбольного клубу "Ба Ріа Вунг Тау" Дінь Хонг Вінь розірвав контракти з п'ятьма гравцями.