26 лютого 2024 19:41
2

Масі НАЙЄМ: "Ми зараз на межі втрати держави"

Адвокат, учасник російсько-української війни Масі Найєм розповів про ситуацію на фронті:


«Ми зараз на межі втрати держави. Ці загрози настільки реальні, що, умовно кажучи, травень місяць, для мене не здається українським, і, якщо певні речі зараз не стануться, то вже плануйте жити в іншій державі».

Сьогодні до Саудівської Аравії прибула українська делегація на чолі із президентом.
Учора до Саудівської Аравії прибула мацковицька делегація зі спікером Держдупи на чолі (офіційно) – на 2 дні.
Повідомляється, що у Саудівській Аравії помічено літак Абрамовича.
Рашистські виродки вчора демонстративно розстріляли на Бахмутському напрямку дев'ятьох українських полонених. Ті вийшли з укриття без зброї, лягли лицем до землі й були розстріляні лежачими в спину. Це страшний воєнний злочин. Про нього вчора доповіли Zеленському. Але в нас владою реалізується доктрина Арєстовічя: "Нє расчєловєчівать русскіх партньоров". Тому ні сам Zеленський про цей страшний злочин не згадав у своєму ганебному бенефісі (прес-конференції), ні інші учасники словом не обмовилися. Деякі з українських журнашлюшок на той момент уже про це знали, але слухняно зачитували затверджені опою прилизані запитаннячка.

Це, щонайменше, третій від здачі Авдіївки й наших поранених бійців неприхований розстріл беззбройних полонених, про що є відеопідтвердження. Скільки їх насправді, ніхто не знає. Цього факту достатньо, щоб скликати Радбез ООН. Але логіка zе-влади - уникати надмірно негативних повідомлень про русню. Згадайте, як у 2022-му звільняли омбудсмена Денісову за публікацію фактів сексуального насиля рашистських окупантів. Це дико обурило слуг, а слухняна й продажна фіалівсько-єрмаківська УкрсучНеправда навіть статтю опублікувала під заголовком "Як Денісова придумувала злочини росіян..." З часом ці всі злодіяння підтвердило навіть підсліпувате ООН. А що нашій владі й її медіахвойдам? Їхніх рідних та близьких там нема. Їм нічого не загрожує.