25 лютого 2024 20:29

Українець вирвав нічию на 90+6-й хвилині: відео голу захисника у чемпіонаті Португалії

Захисник Візели Орест Лебеденко відзначився голом у матчі португальського чемпіонату проти Ешторіла. Українець вирвав для своєї команди нічию.

У 23-му турі португальської ліги відбулася зустріч між командами Візела та Ешторіл, 25 лютого, що завершилася з рахунком 3:3.

У першому таймі господарі поля забили два голи, обидва на рахунку Семюеля Ессенде. У другому таймі Ешторіл зумів відповісти трьома голами:

Проте український захисник Візели Орест Лебеденко зміг забити в останню хвилину компенсованого часу (90+6), врятувавши свою команду від поразки та вирвавши нічию.

Після закінчення гри статистичний ресурс WhoScored оцінив виступ Лебеденка на 7.6 балів.