25 лютого 2024 19:59

"Рух" відібрав очки у "Полісся"

У матчі 18-го туру Української Прем'єр-ліги львівський Рух приймав у себе вдома житомирське Полісся. Поєдинок між цими командами завершився в нічию 1:1.

25 лютого в рамках 18 туру Прем'єр-ліги України Рух у Львові зустрічався з житомирським Полісся.

Команди видали яскравий перший тайм, адже в ньому було забито два м'ячі. Спочатку після подачі вінгера Полісся Бені Макуана відкрити рахунок зумів Пилип Будківський, який впевнено реалізував свій момент.

Проте господарі швидко відповіли. Підгурський впевнено реалізував пенальті, не залишивши шансів голкіперу Денису Бойко.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

В другому таймі команди не змогли подарувати вболівальникам забиті м'ячі, хоча й Полісся мало декілька можливостей, щоб повести в рахунку. Тому фінальний свисток зафіксував бойову нічию 1:1.