16 лютого 2024 21:14

Marca: "Дебати щодо воротаря закінчено. Лунін провів, ймовірно, свій найкращий матч за весь час у "Реалі"

Головний тренер "Реала" Карло Анчелотті остаточно переконався у правильності свого рішення щодо першого воротаря команди, яким став Андрій Лунін.

Українець провів п'ять останніх матчів у стартовому складі "вершкових", проте саме матч ЛЧ з "РБ Лейпциг", у якому Лунін зробив 9 сейвів та дозволив своїй команді вивезти з Німеччини перемогу 1:0, став останнім та вирішальним аргументом для тренера.

Про це пише авторитетна іспанська Marca, розбираючи матч "Реала" проти "Лейпцигу".

"Дебати закінчено. Лунін виграє, Кепа програє. Українець є основним воротарем Анчелотті і гратиме до кінця Ла Ліги та Ліги чемпіонів до повернення Куртуа.

У матчі проти "Лейпцигу" право власності Луніна було підтверджено, і він із честю вийшов із непростого матчу.

Український воротар був тим, хто витягнув "Мадрид" у першому таймі, хоча йому й допоміг асистент арбітра у моменті з незарахованим голом у ворота "Реала" на 2-й хвилині, і тим, хто дозволив мадридцям утримати перемогу у другому таймі. Напевно, це був його найкращий матч за весь час у "Реалі", - пише видання.

Нагадаємо, що цього сезону 24-річний українець провів 17 матчів у всіх турнірах, пропустив 13 голів і у 8 матчах відстояв на нуль.