11 лютого 2024 22:40

"Динамо" в Туреччині: насичений тренувальний день напередодні двох ігрових

Завершився третій тиждень перебування «Динамо» на зимових тренувальних зборах у Туреччині.

У неділю, 11 лютого, у першої команди було два тренування на полі. До слова, у розпорядженні команди віднедавна є одразу два тренувальних поля поблизу готелю; на одному команда тренується, на іншому проводитиме спаринги у найближчі дні.

Ранкове заняття пройшло під акомпанемент дощу, який втім не завадив динамівцям виконати багато ігрових вправ. А почався тренувальний день з інтенсивної розминки, під час якої гравці виконали бігові вправи на частоту, а також позмагалися у форматі естафети, де їм довелося задіяти не лише вибухову швидкість, а і швидкість прийняття рішень, реакцію.

Під час основної частини заняття «біло-сині» працювали над утриманням м’яча та пресингом у квадратах, відпрацьовували взаємодію під час оборони та атаки, зі швидким переходом з однієї половини поля на іншу, а найцікавішою була вправа, під час якої дві команди змагалися у грі на четверо стандартних воріт – при цьому одночасно у грі були задіяні усі чотири голкіпери першої команди.


Під час вечірнього тренування команда працювала над якістю передач, тактикою, моделюванням ігрових ситуацій та завершенням атак. Як ранковому, так і вечірньому тренуванню передувало тривале теоретичне заняття, під час якого тренерський штаб на чолі з Олександром Шовковським розбирав помилки, яких гравці припускалися у попередніх іграх.

У понеділок та вівторок «біло-сині» проведуть чергові два контрольних матчі – проти ризького «РФШ» та тбіліського «Динамо». Ще два спаринги заплановані на заключні дні збору, тож менше ніж за тиждень динамівці зіграють чотири гри перед поверненням до України.

Фото: ФК «Динамо»