7 лютого 2024 18:38

"Колос" зіграв у результативну нічию проти команди Шацьких

Сьогодні, 7 лютого 2024 року, відбувся товариський матч між українським «Колосом» та узбецьким «Пахтакором». Гра закінчилася з рахунком 2:2.

Наприкінці першої половини зустрічі ковалівці вийшли вперед – Владислав Велетень здійснив блискучий прорив через все поле та віддав передачу на Топалова. Дмитро красиво закинув м'яч за комірець голкіперу – 1:0.

У другому таймі мінімальний рахунок зберігався до останніх хвилин, під час яких команди влаштували гольову перестрілку. Спочатку «Пахтакор», який тренує легендарний нападник «Динамо» Максим Шацьких на 83-й хвилині поєдинку організував гол з кутового, але буквально за хвилину ковалівці знову вийшли вперед.

Артем Гусол здійснив перехоплення, прорвався правим флангом і віддав передачу на Дієго – бразилець влучив головою у кут воріт. Але «Пахтакору» вдалося врятуватися на останній хвилині – Саїднурулаєв невідпорно пробив через частокіл ніг захисників «Колоса» – 2:2.