6 лютого 2024 21:38

"Колос" програв "Вардару" на зборі в Туреччині

«Колос» провів свій другий контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Український клуб поступився команді Вищої ліги чемпіонату Північної Македонії «Вардар» з рахунком 0-2.

Обидва голи були забито наприкінці першого тайму – спочатку македонцям допоміг рикошет, а за пару хвилин суперники подвоїли перевагу після подачі з правого флангу та удару головою нападника «Вардара».

Склад ковалівців у першій половині: 20.Мисак, 15.Чорноморець, 3.Гончаренко, 2.Кукош, 69.Ільїн, 14.Мілько (к), 90.Богданов, 19.Дієго, 17.Салабай, 91.Гусол, 99.Паулаускас

Склад ковалівців у другій половині: 1.Горох, 9.Цуріков, 5.Бондаренко, 6.Бурда, 27.Лучкевич, 10.Оріховський (к), 7.Демченко, 70.Топалов, 30.Тотовицький, 8.Велетень, 22.Безбородько; запасний: 48.Криворучко

У середу, 7 лютого, о 16:00 за київським часом «Колос» зіграє третій контрольний матч на зборі – цього разу нашим суперником буде чемпіон Узбекистану «Пахтакор». Трансляція поєдинку буде доступна на нашому сайті.