25 січня 2024 12:23

Упамекано вибув на кілька тижнів через травму

Захисник мюнхенської Баварії Дайо Упамекано отримав пошкодження стегна у першому таймі матчу з берлінським Уніоном (1:0) та був замінений у перерві.

За даними Sky Sport Germany, у француза травма задньої поверхні стегна. На відновлення захиснику знадобиться декілька тижнів. Цю інформацію також підтверджує головний тренер Баварії Томас Тухель.

"Ситуація виглядає погано. Це класика – пошкодження задньої поверхні стегна при прискоренні. Це травма м'язів.

Звичайно, це дуже сумно для Упамекано та для нас. Розрив м'язових волокон – мова, ймовірно, піде про кілька тижнів відновлення", — сказав Тухель.

Цього сезону, Дайо Упамекано відіграв за Баварію 22 матчі, забив один гол та заробив дві жовті картки.