12 січня 2024 19:03

Довбик в одному рейтингу з Холандом та Мбаппе: форвард "Жирони" серед найкращих у топ-5 лігах за ефективністю

Артем Довбик продовжує потрапляти у різні рейтинги, які черговий раз доводять, що українець проводить яскравий сезон у складі Жирони.

Статистичний портал WhoScored опублікував рейтинг найефективніших гравців у топ-5 європейських лігах, які забивають гол за найменший проміжок часу.

Лідером у списку став нападник Штутгарта Сєру Гірассі, якому потрібно всього 62,1 хвилини для того, щоб відзначитися. Другим став Кіліан Мбаппе з ПСЖ (73,9 хв), замкнув топ-3 Лаутрато Мартінес – 89,6 хв.

Артем Довбик, який у поточному сезоні реалізує гольову можливість у середньому за 101,4 проведені хвилини на полі, зайняв шосту позицію у рейтингу.

Топ-5 найефективніших гравців топ-5 ліг Європи

Сєру Гірассі (Штутгарт) - 62,1 хвилини на гол
Кіліан Мбаппе (ПСЖ) - 73.9 хв.

Кейн (Баварія) - 73.9 хв.

Лаутаро Мартінес (Інтер) - 89.6 хв.
Ерлінг Холанд (Манчестер Сіті) - 92.4 хв.
Артем Довбик (Жирона) - 101,4 хв.

Нагадаємо, що наш співвітчизник провів за Жирону 18 поєдинків цього сезону. На рахунку форварда 11 голів та шість результативних передач.

Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 28 мільйонів євро.

У наступному турі команда Мічела Санчеса на виїзді зіграє проти Альмерії. Поєдинок заплановано на 14 січня. Початок гри о 15:00.