12 січня 2024 17:49

"Барселона" повідомила про травму важливого гравця: він не зіграє з "Реалом" і ризикує Лігою чемпіонів

Вінгер Барселони Рафінья найближчим часом не допоможе команді на футбольному полі.

Бразилець отримав ушкодження наприкінці першого тайму півфіналу Суперкубка Іспанії проти Осасуни (2:0), його негайно замінив Ламін Ямал. Лікарі діагностували у Рафінь травму підколінного сухожилля, повідомляє прес-служба клубу.

Каталонці не називають точних термінів відновлення, оскільки вони будуть залежати від перебігу реабілітації гравця. Однак лікування від подібних травм займає приблизно шість тижнів. Тож Рафінья точно не зіграє у фіналі Суперкубка Іспанії проти Реала (14 січня) та ризикує пропустити перший матч 1/8 фіналу ЛЧ з Наполі (21 лютого).

До слова, у нинішньому сезоні 27-річний бразилець зіграв за Барселону 20 матчів, у яких забив 4 голи та віддав 7 результативних передач. Рафінья – найкращий гравець команди за середньою результативністю. Йому потрібно трохи більше ніж 90 хвилини, щоб забити гол чи віддати асист.