6 січня 2024 15:40

"Інтер" на 90+4-й хвилині вирвав драматичну перемогу у "Верони"

Сьогодні, 6 січня 2024 року, відбувся матч 19-го туру Серії А між міланським «Інтером» та «Вероною». Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

Вже на 13-й хвилині лідер «нерадзуррі», аргентинський нападник Лаутаро Мартінес, відкрив рахунок у зустрічі. На 49-й хвилині Лаутаро мав шанс оформити дубль, проте його гол скасували через офсайд.

На 74-й хвилині «Інтер» міг впустити перемогу, адже «Верона» зрівняла рахунок. Відзначився француз Тома Анрі. Проте на 90+4-й перемогу для «синьо-чорних» вирвав Давіде Фраттезі.

Цікаво, що той же Тома Анрі на 90+11 міг принести своїй команді очко, але схибив з пенальті.

Цьому результату точно не зраділи гравці та тренер туринського «Ювентуса», який тепер відстає від «Інтера» на 5 очок, хоч і має гру в запасі.