22 грудня 2023 08:05

Трубін пропустив, "Бенфіка" вийшла до півфіналу Кубка ліги

21 грудня відбувся матч 3-го туру Кубка португальської ліги у групі В між командами «Бенфіка» та АВС. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь «орлів».

Український голкіпер господарів Анатолій Трубін відстояв у воротах весь поєдинок та пропустив супергол на 21-й хвилині.

«Бенфіці», незважаючи на пропущений гол в середині першого тайму, вдалося розгромити клуб 2-го дивізіону Португалії завдяки забитим м'ячам Анхеля Ді Марії (31), Жоау Маріу (44), Тьягу Гувейї (65) та автоголу Антоні Коррейї (68). .

Завдяки цій перемозі «орли» посіли перше місце у групі В та вийшли до півфіналу турніру з 6 очками з 6 можливих. Раніше «Бенфіка» виграла 2:0 на виїзді у «Ароки».

Кубок португальської Ліги. 21 грудня

Група В. 3-й тур

Бенфіка – АВС – 4:1

Голи: Ді Марія, 31, Жоау Маріо, 44, Гувейя, 65, Коррейя, 68 (автогол) – Меркадо, 21