17 грудня 2023 10:12

Гвардіола відповів на питання стосовно недостатньої інтенсивності гравців "МанСіті"

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола відповів на питання про втрачену перемогу у матчі 17-го туру англійської Прем'єр-ліги з «Крістал Пелас» (2:2).

«Повернення «Пелас» пов'язане із нестачею інтенсивності наших гравців? Я з вами не згоден. Ми граємо так само, але за рахунок 2:1 це складно. Ми атакуємо, але хочуть залишатися там — в обороні. Навіть за рахунку 2:0 вони залишаються там. Вони тікали на 86-й та 87-й хвилинах, тоді були трохи більш атакуючими.

Зрештою, треба бути терплячими, не допускати контратак, і це не те, чого ми домагалися за сім-вісім років у подібних іграх. У першій атаці вони тікають, забивають гол, а на останній хвилині отримують пенальті. У штрафному майданчику ми повинні бути обережними, але ми не були обережні.

Коли таке трапляється, це заслужено, ми не заслуговуємо на перемогу. Коли суперник заробляє пенальті, це тому, що ти не заслужив», — наводить слова Гвардіоли офіційний сайт «Манчестер Сіті».