6 грудня 2023 18:44

У Шарана з'явилися варіанти з працевлаштуванням

Як стало відомо Sport.ua, одним з претендентів на посаду головного тренера «Зорі», яку продовжують переслідувати невдачі, як в чемпіонаті УПЛ, так і в єврокубках, є колишній керманич «Олександрії» та «Миная» Володимир Шаран.


Хоча за інформацією нашого джерела, Шаран значно ближчий до працевлаштування в першоліговому «Лівому березі». Його запрошували очолити киян ще минулого літа, але не склалося, бо він був зв'язаний контрактом з «Минаєм».


Після того, як за згодою сторін Шаран розірвав угоду з закарпатцями, він тепер відкритий для перемовин. Тим паче, що президент ФК «Лівий берег» Микола Лавренко свого часу запрошував Шарана в «Поліграфтехніку», як футболіста, а нинішній керманич столичної команди Віталій Первак багато років асистував йому в «Олександрії».


Та найголовніше, що футболісти «Лівого берега» претендують, якщо не на пряму путівку до Прем'єр-ліги, то на участь в перехідних матчах з аутсайдерами УПЛ – точно й запрошення такого грамотного фахівця, як Володимир Шаран до структури ФК, виглядає логічним.