21 листопада 2023 16:46

Відкрите провадження про банкрутство "Вереса"

Господарський суд Рівненської області відкрив провадження про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Рівненський народний клуб «Верес», повідомляє сайт Верховного суду України.


Президентом клубу є Іван Надєїн. «Верес» виступає в УПЛ. Команда наразі займає 15-те місце в чемпіонаті України - 8 очок у 13 матчах.


Як повідомляє Liga.net, На початку листопада 2023 року до Господарського суду Рівненської області звернулося ТОВ «Будівельна фірма Базиспромбуд» з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство «Вереса».


«Базиспромбуд» – генеральний підрядник будівництва тренувальної бази «Вереса». У 2021 році компанію обрали для будівництва двох повнорозмірних полів зі штучним та натуральним покриттям у Рівному на ділянці між вулицею Захисників Маріуполя та Пагорбом Слави.


Зараз на вулиці Захисників Маріуполя у «Вереса» є два тренувальних поля, але клуб також говорив про плани побудувати триповерхову мультифункціональну базу для основної та юнацької команд, як у мадридського Реала (але в меншому масштабі).


Президент «Вереса» Іван Надєїн розповідав, що на першому поверсі бази будуть роздягальні, спа-зона, тренажерний зал, спортивний зал, їдальня, кухня. Другий поверх буде житловим, а на третьому будуть івент-хол, клубний офіс тераси для перегляду матчів на полях клубної бази. Також розглядається можливість будівництва третього поля з натуральним газоном і підігрівом.