21 листопада 2023 14:08

Не хотіли грати проти неї. Футболістка-трансгендер залишила клуб в Англії

Англійська футболістка Франческа Нідхем залишила клуб «Россінгтон», який виступає в одній із нижчих ліг Південного Йоркширу.


Справа в тому, що Нідхем – трансгендер. Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що футболістка однієї з команд отримала перелом коліна, блокуючи удар Нідхем. Після цього гравці кількох команд вирішили бойкотувати матчі проти «Россінгтона».


«Сумно визнавати, що ця ситуація суперечить усьому в політиці різноманітності та інклюзивності, враховуючи, що я старанно виконувала всі вимоги, встановлені Футбольною асоціацією Англії (FA) для участі в іграх. Це рішення ґрунтується на бажанні захистити команду та траєкторію розвитку клубу. Я щиро сподіваюся, що проблема ймовірної дискримінації щодо мене може бути вирішена мирним та швидким шляхом за повної підтримки футбольної асоціації та політики, яку вони написали та схвалили», — цитує Нідхем Sky News.


При цьому Франческа не збирається так просто залишати футбол та має намір подавати позов до суду щодо дискримінації, оскільки відмова суперниць виходити на поле – це порушення кодексу поведінки.