20 листопада 2023 19:29

"Жирона" прийняла рішення стосовно трансферу Довбика: в Іспанії розкрили деталі можливого продажу українця

Українським нападником Жирони Артемом Довбиком цікавляться багато європейських клубів. Каталонці визначились з позицією по цьому питанню перед зимовим трансферним вікном.


Після свого переходу з Дніпра-1 до Жирони український нападник Артем Довбик встиг зіграти вже 14 матчів, протягом яких він забив сім голів та віддав п'ять результативних передач.


Такі виступи форварда разом із тим, що каталонці йдуть першими у Ла Лізі, притягнули увагу й інших європейських клубів, які хочуть підсилитися українцем.


За інформацією іспанського видання Relevo, кілька команд вже намагалися встановити контакт з оточенням Артема, щоб дізнатися ймовірність трансферу.


Однак зазначається, що Жирона погодиться продати Довбика лише у випадку великої пропозиції. Іспанський клуб володіє 70% прав на гравця, а ще 30% залишаються у Дніпра-1 та Мідтьюлланда.


Спортивний директор каталонського клубу Кіке Карсель вже почав планування на наступний сезон з урахуванням можливої участі в єврокубках і головною ціллю наразі є збереження ключових футболістів.