9 листопада 2023 23:59

"Зоря" без шансів програла "Маккабі" у Лізі конференцій

У четвер, 9 листопада, у поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги конференцій луганська Зоря польському Любліні приймала ізраїльський Маккабі з Тель-Авіва.

Матч завершився упевненою перемогою Маккабі з рахунком 3:1. Вже на сьомій хвилині перший м'яч влетів у ворота Зорі, Деррік Лукассен забив п'ятою гарний гол.

На 26-й хвилині Дор Перец ударом головою подвоїв перевагу Маккабі, а наприкінці першого тайму він же оформив дубль.

У другій половині матчу Зоря зуміла забити два м'ячі, але один взяття ворота арбітр скасував після перегляду ВАР. Слід зазначити, що це було спірне рішення рефері.

А на 74-й хвилині вже все було за правилами. Данило Алефіренко без проблем переграв голкіпера ізраїльської команди.

Більше забитих м'ячів у цьому матчі вболівальники не побачили.