4 листопада 2023 19:03

"Борнмут" із Забарним програв "Манчестер Сіті" з рахунком 1:6

Український захисник Борнмута Ілля Забарний провів 90 хвилин ігрового часу у виїзному матчі 11 туру англійської Прем'єр-ліги проти Манчестер Сіті (1:6).

Матч 11 туру чемпіонату Англії, в якому Манчестер Сіті приймав Борнмут, відбувся в суботу, 4 листопада і завершився впевненою перемогою господарів поля (6:1).

Ілля Забарний провів 90 хвилин ігрового часу на позиції центрального захисника гостей.

Манчестер Сіті відправив три м'ячі у ворота суперника протягом семи хвилин в середині першого тайму. Героєм став бельгійський форвард «міщан» Жеремі Доку.

Спочатку Доку забив сам із передачі іспанського півзахисника Родрі, а потім бельгієць асистував португальцю Бернарду Сілві та швейцарцю Мануелю Аканджі.

Забарний впорався з опікою головного бомбардира суперника – зіркового норвезького форварда Ерлінга Холанда, якого Хосеп Гвардіола замінив у перерві на Філа Фодена.

Саме Фоден забив четвертий гол Манчестер Сіті у середині другого тайму, скориставшись зручною передачею Доку, який записав у свій актив третій асист.

Колумбійський форвард Борнмута Луїс Сіністерра після передачі Макса Ааронса відіграв один м'яч, але незабаром Сілва оформив дубль. Забарний вибив м'яч після удару португальця вже через лінію воріт. Доку відзначився четвертою результативною передачею у матчі.

Наприкінці зустрічі екс-захисник Борнмута Натан Аке, який виступає за Манчестер Сіті, ударом головою після навісу норвежця Оскара Бобба забив шостий гол у ворота своєї колишньої команди.

Чемпіонат Англії 11 тур

Манчестер Сіті – Борнмут – 6:1
Голи:
Доку, 30 (1:0), Сілва, 33 (2:0), Аканджі, 37 (3:0), Фоден, 64 (4:0), Сіністерра, 74 (4:1), Сілва, 84 (5:1), Аке, 89 (6:1)