3 листопада 2023 20:17

Юхим КОНОПЛЯ: "У "Динамо" на другий тайм не вистачило сил"

Захисник донецького «Шахтаря» Юхим Конопля поділився думкою про матч із «Динамо» (1:0) у 13-му турі Української Прем'єр-ліги.

«Ми були вкрай мотивовані на цю гру. Хлопці з «Динамо» теж показали гідний рівень, добре боролися, і я сподіваюся, що гра вболівальникам сподобалася. У першому таймі у киян були моменти, але потім вони втомилися, тому що ми більше володіли м'ячем і намагалися гнути свою лінію. Думаю, що у суперника на другий тайм не вистачило сил.

Протистояння залишилося таким самим, як і в минулі роки. Хтось вище в таблиці, хтось нижче. Це - життя, не можна весь час залишатися на топ-рівні. В Інтернеті кажуть, що у «Динамо» криза, але все одно хлопці показали гідний рівень. Думаю, що і вони, і ми будемо боротися за чемпіонство до останнього», – заявив Конопля.