26 жовтня 2023 17:46
"Факсу по ньому точно не було". Надєїн відреагував на інформацію про інтерес "Динамо" та "Шахтаря" до хавбека "Вереса"
![](/images/store/galleries/0148/4543/post702454_8be7e_content.jpg)
Президент Вереса Іван Надєїн прокоментував інформацію про інтерес Динамо та Шахтаря та хавбека Дмитра Годі.
– Володимир Звєров видав інсайд, що молодим талантом Вереса, яким є Дмитро Годя, цікавиться Динамо та Шахтар. Чи була по ньому якась конкретика від наших грандів?
– Факсу по ньому точно не було (сміється, – прим. А.П.). Це все чутки. Годя – непоганий гравець, який робить різницю в U-19, і вже стукає в двері першої команди, за яку встиг дебютувати. Я думаю, він би більше отримував часу у першій команді, якби не виклик до юнацької збірної України на товариський турнір в Корею. Він наш вихованець і надія Вереса.
Я відзначу не тільки Годю. У нас є ще Ковалюк, який виходив проти Шахтаря, Дніпра-1, Руха. Це дуже добре, що хлопці у 18 років мають у своєму послужному списку матчі проти таких сильних команд.
Наглядова рада саме на цьому і наголошувала, – щоб давати шанс молодим. Навіщо брати 30-річних з гаком футболістів, які не дають результат? Краще розвиватися з молодими гравцями, які можуть стати активами клубу.
Фото - НК Верес
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь